Skontaktuj się z Nami

Skontaktuj się z Nami

Kontakt
Options

Biuro

Saint Vincent i Grenadyny

First Floor, First St Vincent Bank Ltd Building,
James Street, Kingstown,
Saint Vincent i Grenadyny

Email: [email protected]

Numery Telefonów

Saint Vincent i Grenadyny

+44 20 3148 9393
+44 28 2544 7780
Numery Bezpłatnej Infolinii

Ogólny

+44 20 3148 9393
+44 28 2544 7780

Wszystkie bezpłatne numery

Nr Rejestracyjne Firmy

126 LLC 2019
Pytania na email

Nowe pytania:

[email protected]


Godziny Pracy Biura

Poniedziałek - sobota (AEDT)

07:00 – 07:00

Niedziela - piątek (GMT)

22:00 – 22:00

Kontakt
FP Markets

Siedziba główna FP Markets znajduje się w Australii, ale podobnie jak rynki forex, nasz dedykowany wielojęzyczny zespół obsługi klienta jest dostępny 24/7^^. Skontaktuj się z nami za pomocą różnych metod, w tym czat na żywo, Telefon i e-mail.

Osoby z ogólnymi pytaniami mogą przejść do strony FAQ , na której znajdują się wyczerpujące odpowiedzi na temat otwierania rachunków, finansowania, handlu a także informacje o firmie. Jest to najłatwiejszy sposób, aby znaleźć odpowiedź na najbardziej powszechne pytania, na przykład jak przelać depozyt za pomocą karty kredytowej Visa lub karty debetowej.

Każdy, kto potrzebuje dalszej pomocy, może skorzystać z opcji czat na żywo . Nasz zespół mówi w ponad 12 językach więc możesz być pewien, że nie będziesz musiał korzystać z żadnego tłumacza internetowego. Od Melbourne do Monachium i Madrytu, członkowie naszego zespołu są dostępni 24/7^^. Nasze usługi online obejmują wsparcie techniczne i są dostępne poprzez wyskakujące okienko w obrębie strony dla wszystkich odwiedzających witrynę

Poniżej znajdują się nasze metody kontaktu, lokalizacje biur i dane firmy. Inwestorzy powinni pamiętać, że czasy centrów obsługi telefonicznej są wymienione w AEST lub AEDT. Linki do szych kont w mediach społecznościowych - Facebooku, Twitterze, LinkedIn i Instagramie - znajdują się na dole strony. Bez względu na to, czy chcesz otworzyć konto, przekazać informacje zwrotne dotyczące strony internetowej, czy też zadać pytanie, nasz dedykowany zespół obsługi klienta jest do Twojej dyspozycji.

Locate Us
on Google Maps

Sydnej

Handluj na rynkach z FP Markets

bullet Dostęp +10.000 instrumentów finansowych
bullet Automatycznie otwieraj i zamykaj pozycje
bullet Aktualności i kalendarz ekonomiczny
bullet Wskaźniki techniczne i wykresy
bullet I wiele innych narzędzi

Podając swój adres email, wyrażasz zgodę na politykę prywatności FP Markets i otrzymywanie materiałów marketingowych od FP Markets. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji.

Mapa strony | © FP Markets 2020Get instant Updates in Telegram